OXYjet GO

OXYjet GO

SÍLA PULZNÍHO KYSLÍKU PRO PŘIROZENĚ KRÁSNOU POKOŽKU BEZ JEHEL

Systém OXYJET High-Tech slouží potřebám vaší krásy. Už víc než 20 let se společnost NORA BODE Kosmetik zabývá metodou bezjehličkové tlakové injektáže kyslíku, kterou také vyvinula a patentovala. Po celém světě je v kosmetických a lékařských praxích volená metoda BODE OXYJET, na jemné, ale účinné ošetření kožních problémů, zvláště vrásek, pigmentových rozdílů a ztráty pružnosti.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Nový přístroj OXYJET GO: Je modifikovaný a vhodný i na domácí použití. OXYjet Gobude Vaši pleť zásobovat mikroenkapsulovaným kyslíkem a dalšími koncentrovanými, aktivními látkami, zbaví ji nepravidelností v pigmentaci a dodá jí svěží vzhled, kdykoliv se vám zachce. Přípravky byly speciálně vyvinuté k aplikaci pulzní tlakovou metodou, pronikají do pokožky přesně cílenými tlakovými údery – jemně, účinně, bezpečně! Díky rychlému vstřebávání „infuzních“ přípravků se ve vaší kůži vytváří zásobárna aktivních ingredientů, která optimalizuje jejich prospěšnost a okamžitý účinek.

Moderní vzhled i balení v kterém zákazník najde přístroj OXYjet GO, stojánek, nabíječku, kosmetiku Nora Bode a uživivatelský manuál obsluhy přístroje i aplikací kosmeiky

*Při pulzní tlakové kyslíkové injektáži dochází ke zrychlenému vstřebávání aktivních ingredientů, které se pak ukládají v nižších vrstvách kůže. To také potvrdila studie na lidské kůži, kterou uskutečnil německý Fraunhofer-Institut für Biomedizinische Technik.

Kosmetika OXYjet GO

OXYJET 1 SERUM

Tento přípravek uvolňuje molekulární kyslík a je základem Vašeho ošetření. Zde použitá aktivní složka je schopná viditelně redukovat vrásky a zjemnit pokožku. Dále tento přípravek obsahuje činidla, která upravují pigment a intenzivně zvlhčují pleť.

Perfluorodekalin
je substance podobná červenému krevnímu barvivu hemoglobinu, schopná zároveň vázat i uvolňovat kyslík. Uzavřen v kapslích, proniká perfluordekalin hluboko do kůže, tam uvolňuje kyslík do mezibuněčných prostor a kožní buňky ho mohou snadno vstřebávat. Kůže načerpá novou energii, zrychlí se růst nových buňek a tím i se pokožka oživuje a zjemňuje.

ATP (adenosintrifosfát) uchovává energii získanou z kyslíku, která je k dispozici buňkám po delší dobu.

Kyselina hyaluronová ve formě buněk různé hmotnosti vniká hluboko do kůže, vytváří tam zásobu a napíná kůži zevniř. Po celý den jí tak poskytuje čerstvou pružnost, pevnost a odstín.

Meiritage®  obsahuje výtažky z kořenů různých asijských bylin. Aktivní komplex substancí intenzivně zvlhčuje, stimuluje syntézu kolagenu a vytváří rovnoměrné zbarvení pokožky.

Skvalan a  Glykosfingolipidy vyplňují vlastní kožní lipidy, regenerují buněčné membrány a dodávají pocit jemnosti a pružnosti kůže.

OXYJET 2 SERUM

Tento speciální přípravek má dodat Vaší kůži nový objem zevnitř. Zvláštní rostlinná složka, ověřená po stovky let čínskou Ajurvédskou medicínou, přirozeným způsobem zesiluje pružnost podkoží (subkutis). Přípravek dále obsahuje látky, které zpevňují, uklidňují a zbavují otoků kolem očí.

Commiphora Mukul
Výtažek z této rostliny stimuluje syntézu lipidů hluboko v kůži a tím přispívá k obnově pružnosti, jakou se vyznačuje mladá pleť. Při aplikaci pomocí OXYJET GO pronikají aktivní látky do hlubokých vrstev kůže, odkud se šíří jejich vyplňující účinek – zcela přirozeně a bez jehel.

Sladký mandlový olej
má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin a vitamínů, takže vyživuje kůži přirozeným způsobem, aniž ucpává póry.

Sójový olej
je bohatý na nenasycené omega-6 mastné kyseliny, posiluje bariérovou funkci kůže a vytváří pocit sametově jemné pokožky.

Pullulan
je přírodní polysacharid. Na obličeji vytváří pevný film, který dodává tváři pevnější kontury.

Acetyl Tetrapeptid-5
je synteticky získávaná aktivní látka, která pomáhá redukovat ochablost a tmavé kruhy pod očima a přispívá k mladšímu vzhledu zvláště v těchto partiích.